„Jak zacząć działać i w jakiej kolejności?”

Sesja pytań i odpowiedzi

Poniedziałek 25 marca, o 10:00, online

Aby dołączyć wpisz swoje imię i email w formularzu poniżej, a następnie potwierdź swój zapis.

Porozmawiamy m.in. o:

Jest to przestrzeń na Twoje pytania. 💖

Napisz do mnie maila lub przyjdź i zadaj je na żywo. Będziesz mieć możliwość rozmowy ze mną przez kamerkę lub skorzystania z funkcji czat.

Sesja pytań i odpowiedzi będzie nagrywana i udostępnię Tobie link do nagrania mailowo.

Jeśli się jeszcze (dobrze) nie znamy….

Nazywam się Mary Czekaj 💖

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

Mój pierwszy profil na Instagramie zaczęłam rozwijać w 2020 roku, gdy kilka osób napisało do mnie, że zachęcam ich do zdrowszego i smaczniejszego jedzenia w czasie pandemii. Z gotującej pełnoetatowej mamy stałam się właścicielką sklepu z kulinarnymi ebookami, a następnie wystartowałam z zupełnie nową marką websiteKreacje.

Dziś nie tylko tworzę piękne i funkcjonalne strony www, ale także wspieram moje Klientki w rozwijaniu ich biznesów od strony strategicznej, technicznej i mentalnej.

Na Instagramie wciąż działam, bo lubię budować relacje i inspirować do działania.

U mnie Instagram był takim początkiem sprzedaży własnych ofert. Może podobnie będzie u Ciebie, choć ufam, że każdy pisze swoją własną historię. Jeśli zechcesz zaprosić mnie, bym była częścią Twojej – czekam. 😉 

Scroll to Top