Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania pierwszej sesji rozgrzewkowej. Szczegóły

Chcesz budować swój biznes online w oparciu o autentyczne relacje?

Chcesz poznawać inne przedsiębiorcze kobiety, rozmawiać z nimi i rozwijać biznesowe współprace?

Szukasz możliwości, by promować swoje oferty, mówić jak możesz pomóc innym osobom i jednocześnie sama chętnie skorzystasz ze wsparcia i ofert innych twórczyń online?

Poznaj Przestrzeń koKreacje

dołącz do listy osób zainteresowanych
przyjdź na spotkania rozgrzewkowe za 0 zł

Dzięki zapisaniu się na listę zainteresowanych Przestrzenią koKreacje

Zanim otworzę Przestrzeń koKreacje zapraszam Cię na spotkania rozgrzewkowe. Przyjdź, zobacz i poczuj czy Przestrzeń koKreacje to coś dla Ciebie.

Pierwsze spotkanie rozgrzewkowe

„Jak współpracować z innymi twórcami online?”

Tematy, o których posłuchasz w nagraniu:

Nagranie sesji udostępniam Ci od razu po zapisie na listę osób zainteresowanych.

Spotkania rozgrzewkowe są bezpłatne. Linki do spotkań i detale otrzymasz mailowo po zapisie na listę osób zainteresowanych Przestrzenią koKreacje. Nie musisz zapisywać się na każde spotkanie z osobna. Zapisując się na listę zainteresowanych, od razu jesteś zapisana na wszystkie spotkania. Skorzystaj na tyle na ile chcesz i możesz.

Informacje o kolejnych spotkaniach będę umieszczać na tej stronie, a także wysyłać mailowo do wszystkich osób zapisanych na listę zainteresowanych. Stay tuned!

Przestrzeń koKreacje to:

Spotkania networkingowe online

Przestrzeń coworkingowa online

Dedykowana społeczność na Discord (lub innej platformie)

Sesje pytań i odpowiedzi ze mną oraz innymi ekspertkami

Webinary i warsztaty dotyczące różnych aspektów współpracy z innymi twórcami online

Możliwość nawiązywania i budowania autentycznych relacji biznesowych z przyszłymi klientkami, partnerkami biznesowymi czy znajomymi, które polecą Cię dalej

Możliwość nawiązania współprac, dzięki którym staniesz się (jeszcze) bardziej widoczna i rozpoznawalna

Przestrzeń online dla kobiet prowadzących biznesy stworzone z pragnień Serca

Wzajemne wsparcie i motywacja

Przestrzeń koKreacje to realne rozmowy, realne spotkania i realne relacje w świecie online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Kreatorką Przestrzeni koKreacje jestem ja, Mary Czekaj

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

Technologia to dla mnie cenne i wartościowe narzędzie. Uważam, że to od nas zależy w jaki sposób z niej skorzystamy i jak wpłynie ona na nasz świat, nasze życie i nasze biznesy.

Ważne są dla mnie autentyczne relacje i parterska współpraca. Zarówno w życiu jak i w biznesie. Dlatego już od dawna korzystam z różnych rozwiązań technicznych w taki sposób, aby budować prawdziwe relacje i tworzyć wspierające się społeczności.

W latach 2012-2016 zajmowałam się promocją festiwali muzycznych, właśnie poprzez budowanie społeczności i networking. Później prowadziłam warsztaty kreatywne i zajęcia językowe. Aż w końcu weszłam w biznes online, w którym współtworzę strony www moich Klientek.

Od marca 2024 prowadzę także Kobiecy Networking przy Kawie, czyli spotkania online dla przedsiębiorczych kobiet z pasją.

Oto co mówią uczestniczki moich spotkań networkingowych:

Spotkanie absolutnie wartośiowe-dziękuję bardzo. Z przyjemnością wezmę udział w następnym. Bardzo wartościowe spotkanie w towarzystwie mega energetycznych i kreatywnych kobiet 🙂
Meg
Cudowne, mega wartościowe spotkanie 🙂 Ogromnie się cieszę, że tu trafiłam 🙂 Tak, jak zawsze mówię w życiu nie ma przypadków 🙂
Kinga
Dziękuję za spotkanie! Super wydarzenie które pomogło w komfortowej przestrzeni, poznać ciepłe i wspierające osoby. Dziękuję!
Patrycja
Mary, dziękuję za pozytywny pierwszy raz networkingowy🙂
Elżbieta
bardzo dziękuję, super kolejne spotkanie, super kontakty, piękna energia grupy. Dzięki wielkie Mary.
Monika
Wspaniałe spotkanie i niezwykła energia! Poznałam fantastyczne kobiety. Dzięki Mary za organizacje! ❤️
Ola

Odpowiedzi na pytania, jakie mogą Ci się nasunąć

Otwarcie Przestrzeni koKreacje planuję na wrzesień lub październik 2024, czyli jak już wszyscy będziemy wypoczęci i pełni energii po letnich urlopach. 😉 Wcześniej natomiast planuję 3* spotkania otwarte wprowadzające do tematu nawiązywania współprac z innymi twórcami online i budowania relacji w biznesie. Te spotkania będą łączyć w sobie elementy webinaru, sesji pytań i odpowiedzi oraz networkingu.

*Na ten moment myślę o 3 spotkaniach, ale liczba może się zmienić. O wszystkim dać Ci znać mailowo.

Tak naprawdę to zależy od Ciebie w jakim stopniu i w które możliwości chcesz się zaangażować. Przestrzeń projektuję w taki sposób, abyś skorzystała jak najwięcej nawet jeśli masz mało czasu. 

Networkingi trwają około 2 godzin, natomiast z grupy na Discord możesz korzystać w dowolnym czasie. Sesje pytań i odpowiedzi będą nagrywane. Będzie też możliwość zostawiania swoich pytań wcześniej. Także tak naprawdę możesz dostosować swój udział w przestrzeni do swojego grafiku i jednocześnie korzystać jak najwięcej.

Przestrzeń koKreacje będzie miała formę miesięcznej subskrypcji, zatem możesz dołączyć na tak długo jak chcesz i możesz zrezygnować w dowolnym czasie.

®Mary Czekaj 2024

mary@websitekreacje.pl

zdjęcia: Martyna Wełyczko-Łebek, Dominika Zwierzyńska

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN NEWSLETTERA

POLITYKA OPINII

Scroll to Top