Rozwijaj swój biznes w zgodzie ze sobą
i ze wsparciem ekspertki

Zapraszam Cię do zapoznania się ze szczegółami mojego autorskiego programu Konstrukcja.

Zyskasz możliwość wzniesienia swojego biznesu na kolejny poziom w atmosferze lekkości i przyjemnego eksperymentowania.

Ale zanim przejdziemy do konkretów

Obejrzyj nagranie sesji pytań i odpowiedzi w ramach wydarzenia „Rozkwitaj w sprzedaży na wiosnę w 5 dni”. Podczas tej sesji poznasz moją historię, mój styl pracy i moje podejście do biznesu. Możesz poczuć, sprawdzić jak to z Tobą rezonuje. Opowiadam też o programie Konstrukcja (ok 1:13:16 nagrania).

Poczuj, że masz w sobie wszystko, czego Ci potrzeba, aby każdego dnia odważnie wychodzić do świata ze swoim biznesem.

Wyobraź sobie, że utkany z pragnień Twojego Serca biznes wspiera solidna konstrukcja. Masz sprawne i funkcjonalne zaplecze techniczne, takie jak automatycznie wysyłane maile po zapisie na newsletter. Twoi klienci przechodzą szybką, prosta i przyjemną ścieżką zakupu. Sprzedajesz z lekkością.

O swoich ofertach mówisz na co dzień. Przekazujesz konkretne informacje na temat współpracy z Tobą i dajesz swoim klientom wartość. Wiesz, że Ty i Twój biznes jesteście jedyni i niepowtarzalni, i z łatwością potrafisz powiedzieć, co Was wyróżnia. Mówisz o tym naturalnie, jakbyś rozmawiała z koleżanką przy kawie.

Jeśli chcesz, aby Twój biznes tak właśnie wyglądał, poznaj program Konstrukcja.

Skorzystasz z niego, jeśli:

A ponadto:

Nie jest to jednak program dla Ciebie, jeśli:

Twój biznes potrzebuje konstrukcji, która wesprze Twoją przestrzeń do kreatywnych działań.

To nie są sztywne ramy, ale coś, co daje oparcie.

Konstrukcja to moja autorska metoda.

Jest to suma doświadczeń moich i moich Klientek, a także wiedzy biznesowej i marketingowej zdobytej podczas studiów oraz licznych szkoleń biznesowych.

4 filary biznesowej konstrukcji marki osobistej

Marka

Czyli co Ciebie wyróżnia; Twoje metody pracy; wartości, jakimi się kierujesz

Oferta

Czyli co sprzedajesz, komu i za ile, oraz w jakiej formie to dostarczasz

Zaplecze techniczne

Czyli wszystko, czego potrzebujesz do obsługi klientów, np.: strona www, platforma kursowa, sklep internetowy, newsletter, automatyzacje

Komunikacja

Czyli odważne i konkretne mówienie o swojej ofercie w mediach społecznościowych, newsletterze, podcaście, na blogu

Jeśli w pełni zaangażujesz się w program Konstrukcja, po jego zakończeniu:

Jeśli dołączysz do programu Konstrukcja, Twoją mentorką będę ja, Mary Czekaj

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

Z wykształcenia jestem specjalistką od marketingu. Ukończyłam Socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Marketing with Festival and Events Management na Edinburgh Napier University w Szkocji.

Jestem jednak przede wszystkim praktykiem. Mam doświadczenie m.in. w promocji i organizacji festiwali muzycznych, prowadzeniu mediów społecznościowych i blogów eksperckich, obsłudze klienta, prowadzeniu sklepu internetowego, technicznego wsparcia biznesu, a także byciu biznesową mentorką i przewodniczką.

Moje Klientki mówią o mnie, że jestem niezwykle kreatywna i pomagam im znaleźć rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb i sytuacji. Jeśli chcesz rozwijać swój biznes w zgodzie ze sobą i ze wsparciem ekspertki, chętnie Cię tą ścieżką poprowadzę.

Moje Klientki mówią o mnie:

Hej Mary, dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie! Rozjaśniłaś mi mnóstwo rzeczy, bardzo podobała mi się burza mózgów na temat skojarzeń z marką - widzisz to, czego ja nie widzę 😉 Dzięki Tobie znalazłam wyróżniki mojej marki i wiem, co teraz komunikować. Rozpiska w Asanie - MEGA! Wszystko uporządkowane, klarowne - teraz tylko działać 🙂 Jeszcze raz dziękuję!!
"Dziękuję za to spotkanie połączenie energii żeńskiej i męskiej w biznesie to moje aktualne wyzwanie! Było mi to bardzo potrzebne, żeby zobaczyć jak widzą to inne kobiety oraz Ty 🙂 Z lotu ptaka spojrzałam na miniony rok, który był bardzo udany <3 Jeszcze raz dziękuję! Patrycja"
Współpraca z Mary to czysta przyjemność - klarowna komunikacja, otwartość i szybkie wykonanie sprawiło, że mam ochotę wracać z każdym kolejnym tematem dotyczącym mojej strony. Mary pomogła mi przywrócić "menu" mojej strony na telefon, które całkowicie rozstroiło się zupełnie niechcący. Coś co odwlekałam myśląc, że zrobię może kiedyś sama, a tymczasem wyglądało to nieprofesjonalnie i myląco. Dowiedziałam się także jak nią zarządzać. Dzięki współpracy odzyskałam stronę, poczułam też, że mogę pytać o wszystko i że znalazłam osobę od zadań specjalnych. Polecam każdemu kto chce coś u siebie na stronie stworzyć, naprawić, czy zmienić 🙂

Start programu 8 kwietnia 2024.

Działasz z moim wsparciem do końca czerwca. Dostęp do nagrań i materiałów masz do końca tego roku.

Jeśli czujesz, że Konstrukcja to program dla Ciebie – umów się na spotkanie ze mną. 

Spotkanie wstępne trwa 20 minut, jest bezpłatne i nie zobowiązuje Cię do niczego, poza obecnością i punktualnością.

2888 zł

Cena w przedsprzedaży dla uczestniczek wydarzenia Rozkwitaj – obowiązuje w dniach 19-28 marca.
Możesz umówić spotkanie do 28 marca. Czas na decyzję o udziale w programie masz do 28 marca.

3333 zł

Cena obowiązuje w sprzedaży regularnej w dniach 29 marca – 5 kwietnia.

Możesz umówić spotkanie do 4 kwietnia. Czas na decyzję o udziale w programie masz do 5 kwietnia.

Możemy rozłożyć płatność na raty, jeśli tak będzie Ci wygodniej.

Program Konstrukcja to wersja beta, tworzę taki program po raz pierwszy i stąd taka cena. Biorąc pod uwagę to, jak duże jest moje osobiste wsparcie w tym programie, czuję, że kolejne edycje będą miały wyższą cenę.

Wersja beta oznacza też, że Ty, jako uczestniczka, masz realny wpływ na kształt programu. Będę Cię dopytywać o wrażenia i prosić o sugestie.

Odpowiedzi na pytania, jakie mogą Ci się nasunąć

Oczywiście! Wystawiam faktury i możesz je normalnie zaksięgować jako koszt biznesowy. Aktualnie jestem zwolniona z VAT.

Możesz zapłacić z góry za cały program lub wybrać płatność na raty (ilość rat ustalamy indywidualnie). Kiedy zdecydujesz się na udział w programie, wystawię fakturę z 7-dniowym terminem płatności. Numer mojego konta znajdziesz na fakturze.

Jeśli jesteś zdecydowana, napisz do mnie maila ze zgłoszeniem i danymi do faktury. Zaczynamy budować konstrukcję Twojego biznesu!

Konstrukcja to program z moim osobistym wsparciem. Nie chodzi tutaj o „przerabianie” kolejnych szkoleń, tylko o to, abyś wypracowała wspierającą Twój biznes konstrukcję. 

Proponuję Tobie całościowe spojrzenie na Twój biznes, które pomoże Tobie jak najlepiej wykorzystać wiedzę na temat technicznych aspektów biznesu online. Powiem Ci jak pewne rzeczy „wyklikać” mając na uwadze to, co jest tu i teraz istotne dla rozwoju Twojego biznesu. Właśnie dlatego zaczynamy od indywidualnej sesji wprowadzającej, a w każdy czwartek możesz skorzystać z mojego wsparcia podczas sesji pytań i odpowiedzi.

®Mary Czekaj 2024

mary@websitekreacje.pl

zdjęcia: Dominika Zwierzyńska

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN SKLEPU

POLITYKA OPINII

Scroll to Top