Przygotuj się na wspaniałą sprzedaż swojej oferty na stronie, która wzbudza zaufanie Twoich Klientów

To nie tylko możliwe, ale i jakie proste, gdy skorzystasz z szablonów Landing Page Starter Kit.

Z premierowych cen i możliwości budowania landinga z moim wsparciem możesz skorzystać jeszcze przez:

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut

Hej, to o Tobie myślę?

Przygotowujesz właśnie swoją pierwszą (lub kolejną) ofertę online i już nie możesz doczekać się, żeby pokazać ją światu.

Wiesz, że pomożesz wielu fantastycznym osobom. Pora ładnie opakować ofertę i przedstawić ją tak, aby właściwe osoby od razu wiedziały, że to dla nich.

Ale być może tu zaczynają się schody…

Być może nie wiesz za co tak właściwie się zabrać i w jakiej kolejności. Być może ciągle masz poczucie, że o czymś zapomniałaś…

A być może teksty sprzedażowe piszesz z lekkością i nawet lubisz robić strony w WordPressie, ale… każdy landing zajmuje Ci tak dużo czasu…

A gdybym tak powiedziała Ci, że można przygotować stronę sprzedażową:

Tak, to jest możliwe!

Po to właśnie przygotowałam Landing Page Starter Kit, czyli:

Przygotuj się na wspaniałą sprzedaż swojej oferty na stronie, która wzbudza zaufanie Twoich Klientów

Dzięki skorzystaniu z Landing Page Starter Kit:

Ponadto Landing Page Starter Kit pomoże Ci tworzyć landingi szybko, sprawnie i z lekkością.

(Czyli kilka szczegółów technicznych i jak to się ma do Twoich potrzeb!)

Poznaj opinie moich Klientów

Podczas diagnozy mojej strony sprzedażowej, Mary zwróciła uwagę na wiele szczegółów, o których wcześniej nie pomyślałam. Każdą propozycję korekty Mary w jasny sposób uargumentowała, a co najważniejsze spojrzała moją stronę okiem klienta. Diagnoza Mary pomoże mi również w przyszłości, kiedy będę tworzyć kolejną stronę sprzedażową, na pewno wdrożę w życie jej wskazówki.
Cześć,  Przelew zrobiony. Bardzo dziękuję za wsparcie! 😊 Dobrze mieć taki kontakt, 
Marzena
Współpraca z Mary to czysta przyjemność - klarowna komunikacja, otwartość i szybkie wykonanie sprawiło, że mam ochotę wracać z każdym kolejnym tematem dotyczącym mojej strony. Mary pomogła mi przywrócić "menu" mojej strony na telefon, które całkowicie rozstroiło się zupełnie niechcący. Coś co odwlekałam myśląc, że zrobię może kiedyś sama, a tymczasem wyglądało to nieprofesjonalnie i myląco. Dowiedziałam się także jak nią zarządzać. Dzięki współpracy odzyskałam stronę, poczułam też, że mogę pytać o wszystko i że znalazłam osobę od zadań specjalnych. Polecam każdemu kto chce coś u siebie na stronie stworzyć, naprawić, czy zmienić 🙂

Moje szablony stron sprzedażowych pomogą Ci wzbudzić zaufanie Klientów

Landing Page Starter Kit przygotowałam właśnie dla Ciebie, jeśli:

Jednak nie jest to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli:

Ważne!!!

Szablony przygotowałam w Elementorze! Korzystaj z nich, jeśli masz na swoim WordPressie zainstalowany Elementor (w wersji free lub pro).

Nie będą one odpowiednie do Divi lub innego page buildera!

Jeśli korzystasz np. z Divi, mogę przygotować dla Ciebie indywidualnie szablon landinga na wielokrotne użycie. Napisz do mnie maila w tej sprawie.

Być może zastanawiasz się, dlaczego warto przygotować swoją stronę sprzedażową właśnie ze mną…

Cześć! Jestem Mary Czekaj, właścicielka marki websiteKreacje.

Stworzyłam już wiele stron sprzedażowych, zarówno dla siebie, jak i dla Klientek. Wiem, że liczy się zarówno to, co znajduje się na landingu (czyli treść!) jak i opakowanie. Poza tym ogarniam jeszcze sklep i newsletter, aby w pełni zaopiekować się Twoim Klientem!

Moje Klientki we współpracy ze mną cenią przede wszystkim moje nastawienie na upraszczanie wszystkiego, dbając o to, aby był efekt w postaci sprzedaży.

Z wykształcenia jestem Specjalistką od Marketingu (ukończyłam Marketing with Festival and Event Management MSc na Edinburgh Napier University w Szkocji). Specjalizuję się w stronach www i sklepach internetowych. 

Moją misją jest wspieranie przedsiębiorczych osób w odważnym wychodzeniu do świata ze swoją ofertą.

Wierzę, że technologia nie tylko może, ale wręcz powinna wspierać Twój biznes. Dlatego stawiam na efektywne rozwiązania, które pomogą Ci jednocześnie oszczędzić czas, mieć radość z pracy i świetne wyniki finansowe.

Przygotuj się na wspaniałą sprzedaż swojej oferty na stronie, która wzbudza zaufanie Twoich Klientów

Landing Page Starter Kit

Cena regularna: 277 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 277 zł

Twoja cena w dniach 18-19 września 2023: 239 zł

Informacje organizacyjne

FAQ

Tak, wystawiam faktury. Aktualnie jestem zwolniona z VATu.

Przy zakupie proszę zaznacz w notatce, że chcesz fakturę i podaj swój NIP (jeśli prowadzisz działalność) lub napisz, że jesteś na działalności nierejestrowej (też masz wtedy koszty!).

Zdecydowanie tak! 😃

Oczywiście pod warunkiem, że masz już jakiś pomysł na ofertę i do kogo chcesz ją kierować. Dzięki rozpisce krok po kroku będziesz wiedziała dokładnie jak taką ofertę opisać, a następnie przenieść swoje teksty na szablon landinga.

Pamiętaj jednak, że to Ty odpowiadasz za swoje teksty, a także za zbadanie rynku i komunikację oferty.

Jeśli czujesz, że się w tym wszystkim gubisz, dużo rzeczy jest dla Ciebie nowych czy niejasnych (zarówno jeśli chodzi o treść jak i o formę landinga), Zapraszam Cię do kontaktu ze mną ma**@we************.pl

Jeśli planujesz wkrótce wystartować z pierwszą ofertą online lub zapisami na newsletter, to tak. 🙂

Jeśli jednak Twój pierwszy produkt cyfrowy jest póki co w strefie Twoich marzeń, to polecam wrócić do mnie, gdy już będziesz go realnie planować. Szkoda, żeby Landing Page Starter Kit przepadł gdzieś na Twoim dysku.

W międzyczasie zapraszam na mój profil na Instagramie, zaobserwuj i pozwól się zainspirować do działania. 😉

Jasne! To narzędzie stworzyłam z myślą o osobach prowadzących biznes online oparty na dzieleniu się wiedzą poprzez treści i usługi cyfrowe. Jeśli takich Klientów obsługujesz lub chcesz obsługiwać, Landing Page Starter Kit będzie dla Ciebie pomocny.

Proszę Cię jednak o uszanowanie mojej pracy i nie udostępnianie osobom trzecim zakupionych przez Ciebie materiałów.

Przede wszystkim pod kątem Elementora! 🙂

Korzystaj z szablonów, jeśli masz na swoim WordPressie zainstalowany Elementor (w wersji free lub pro).

Nie będą one odpowiednie do Divi lub innego page buildera!

Jeśli korzystasz np. z Divi, mogę przygotować dla Ciebie indywidualnie szablon landinga na wielokrotne użycie. Napisz do mnie maila: ma**@we************.pl z zapytaniem.

Inne narzędzia z jakich korzystam to WooCommerce (sklep WordPress) i MailerLite (narządzie do wysyłki newslettera). Rozpiskę krok po kroku opracowałam pod kątem tych narzędzi. Jeśli korzystasz z innych programów, założenia procedur będą miały zastosowanie, natomiast pojedyncze kroki mogą się nieco różnić.

Audyty stron to bonus do tej oferty, dostępny tylko dla osób, które dokonają zakupu w dniach 18 – 19 września 2023.

Gdy już wyklikasz swój landing, wyślij mi proszę link do swojej strony na maila ma**@we************.pl (możesz też po prostu odpowiedzieć na mail z potwierdzeniem zakupu 🙂)
W odpowiedzi wyślę Ci nagranie video (do 10 minut), w którym dam Ci mój feedback na temat Twojej strony. Przejrzę ją z telefonu i postaram się wczuć w Twoją Klientkę. 😉

Na przesłanie linka masz czas do 20 października 2023. (To taka motywacja. 🙂)

 

© 2023 Mary Czekaj – websiteKreacje – polityka prywatnościregulamin sklepu

Scroll to Top