Nie musisz wciąż kreować nowych ofert online!

Żeby zarabiać w swoim biznesie, nie musisz wciąż kreować nowych ofert online!

Odśwież i sprzedaj to, co już masz wspaniałego!

Zapraszam Cię do mini kursu “Odśwież i sprzedaj ofertę online”, jeśli:

Ze mną odświeżysz ofertę KREATYWNIE

Nazywam się Mary Czekaj.

Mam ciągłą potrzebę tworzenia czegoś. Trudno się dziwić, bo w Top 5 talentów Gallupa mam zarówno Zbieracza, Stratega jak i Odkrywcę.

I doskonale znam także ciemną stronę tej ciągłej potrzeby kreacji – kołowrotek, w którym ciągle robisz coś nowego i od nowa!

Jestem niesamowicie zafascynowana ideą szafy kapsułowej (dla niewtajemniczonych – masz zestaw niewielu ubrań, które możesz łączyć ze sobą na wiele sposobów i uzyskują efekt WOW) i nawet ją wdrożyłam w życie. A teraz przenoszę to na grunt ofert digitalowych…

Na spotkaniach z Klientkami często zaczynam od pytania: “No dobra, ale co już masz?” Wtedy dzieje się magia. Klientka, która myślała, że nie ma jeszcze nic i musi wszystko robić od nowa, nagle wyciąga pomysły, content czy nawet gotowe oferty niczym odłożoną na specjalną okazję kreację.

Moje Klientki wspieram technicznie i strategicznie w zakresie stron internetowych, landingów, sklepu i newslettera.

Teraz zapraszam także i Ciebie do tego, aby faktycznie odświeżyć i przede wszystkim sprzedać tę ofertę. Oczywiście z moim wsparciem w postaci mini kursu “Odśwież i sprzedaj ofertę”, który wpadnie prosto na Twojego maila już po zapisie.

Scroll to Top