Czy Tobie także z początkiem wiosny chce się bardziej?

Co powiesz na to, aby Twój wiosenny entuzjazm i powiew pozytywnej energii przelać na odważne mówienie o swoich ofertach i zapraszanie do nich osób, z którymi praca daje Ci jeszcze więcej radości?

Co powiesz na to, aby po prostu zacząć działać, ze wskazówkami i wsparciem, a jednocześnie zupełnie po swojemu?
Co powiesz na to, aby nawiązać nowe biznesowe znajomości z osobami, które mają podobne podejście do sprzedaży co Ty? I być może poszerzyć grono swoich zadowolonych klientów?

Jeśli ten pomysł brzmi dla Ciebie niczym wiosenny piknik w blasku słońca, zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia

„Rozkwitaj w sprzedaży na wiosnę w 5 dni!”

To wydarzenie to 4 praktyczne zadania, spotkanie networkingowe, sesja pytań i odpowiedzi oraz możliwość nawiązania nowych biznesowych znajomości.

Do tego być może…

To wiosenne wydarzenie, więc tu jest dużo lekkości i dobrej zabawy

Wiosenną lekkość w sprzedaży rozumiem nie jako „leżę i medytuję, a 💲 same wpadają na moje konto” 😉, ale jako „podejmuję działania, które są przyjemne, są jak zabawa czy gra, a przy tym dają rezultat w postaci sprzedaży”.

Wiosna to dla mnie także harmonia

W komunikacji swoich ofert to harmonia szczerych emocji i konkretnych informacji. To komunikacja, w której pokazujesz swój entuzjazm do swoich ofert, swojej pracy, tego, co tworzysz i jednocześnie zapraszasz przekazując konkretne informacje. Coś jak zaproszenie na wiosenny piknik.

Biorąc aktywny udział w wydarzeniu:

Jeśli się jeszcze (dobrze) nie znamy….

Nazywam się Mary Czekaj 💖

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

Mój pierwszy profil na Instagramie zaczęłam rozwijać w 2020 roku, gdy kilka osób napisało do mnie, że zachęcam ich do zdrowszego i smaczniejszego jedzenia w czasie pandemii. Z gotującej pełnoetatowej mamy stałam się właścicielką sklepu z kulinarnymi ebookami, a następnie wystartowałam z zupełnie nową marką websiteKreacje.

Dziś nie tylko tworzę piękne i funkcjonalne strony www, ale także wspieram moje Klientki w rozwijaniu ich biznesów od strony strategicznej, technicznej i mentalnej.

Na Instagramie wciąż działam, bo lubię budować relacje i inspirować do działania.

U mnie Instagram był takim początkiem sprzedaży własnych ofert. Może podobnie będzie u Ciebie, choć ufam, że każdy pisze swoją własną historię. Jeśli zechcesz zaprosić mnie, bym była częścią Twojej – czekam. 😉 

Moje Klientki mówią o mnie:

Hej Mary, dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie! Rozjaśniłaś mi mnóstwo rzeczy, bardzo podobała mi się burza mózgów na temat skojarzeń z marką - widzisz to, czego ja nie widzę 😉 Dzięki Tobie znalazłam wyróżniki mojej marki i wiem, co teraz komunikować. Rozpiska w Asanie - MEGA! Wszystko uporządkowane, klarowne - teraz tylko działać 🙂 Jeszcze raz dziękuję!!
"Dziękuję za to spotkanie połączenie energii żeńskiej i męskiej w biznesie to moje aktualne wyzwanie! Było mi to bardzo potrzebne, żeby zobaczyć jak widzą to inne kobiety oraz Ty 🙂 Z lotu ptaka spojrzałam na miniony rok, który był bardzo udany <3 Jeszcze raz dziękuję! Patrycja"
Współpraca z Mary to czysta przyjemność - klarowna komunikacja, otwartość i szybkie wykonanie sprawiło, że mam ochotę wracać z każdym kolejnym tematem dotyczącym mojej strony. Mary pomogła mi przywrócić "menu" mojej strony na telefon, które całkowicie rozstroiło się zupełnie niechcący. Coś co odwlekałam myśląc, że zrobię może kiedyś sama, a tymczasem wyglądało to nieprofesjonalnie i myląco. Dowiedziałam się także jak nią zarządzać. Dzięki współpracy odzyskałam stronę, poczułam też, że mogę pytać o wszystko i że znalazłam osobę od zadań specjalnych. Polecam każdemu kto chce coś u siebie na stronie stworzyć, naprawić, czy zmienić 🙂

Program wydarzenia

„Rozkwitaj w sprzedaży na wiosnę w 5 dni!”

5 dni naszych wspólnych działań: 18 - 22 marca + sesja pytań i odpowiedzi 25 marca
4 praktyczne zadania, spotkanie networkingowe, sesja pytań i odpowiedzi

Dzień 1, 18.03.2024

Opowiedz o swojej ofercie przy kawie
Mail z wiedzą i inspiracjami, zadanie praktyczne do wykonania na Instagramie

Dzień 2, 19.03.2024

Zaproś do siebie na profil
Mail z wiedzą i inspiracjami, zadanie praktyczne do wykonania na Instagramie

Dzień 3, 20.03.2024

Wiosenny networking
Spotkanie networkingowe na Zoom o godzinie 10:00 (potrwa ok 2 godzin, link otrzymasz na maila)

Dzień 4, 21.03.2024

Co Cię wyróżnia?
Mail z wiedzą i inspiracjami, zadanie praktyczne do wykonania na Instagramie

Dzień 5, 22.03.2024

Storytelling i intrygujące pytanie
Mail z wiedzą i inspiracjami, zadanie praktyczne do wykonania na Instagramie

Maile otrzymasz z rana, ok 9:00. Zadania możesz wykonywać przez cały dzień. W weekend jest też czas na dokończenie zadań, jeśli z jakiś przyczyn nie wykonałaś ich w danym dniu lub dołączyłaś do wyzwania w jego trakcie.

W poniedziałek, 25.03.2024 o godzinie 10:00 spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi. Szczegóły otrzymasz mailowo.

Zapisz się na wydarzenie za 0 zł

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy, że podasz swoje imię i email w formularzu poniżej, a następnie potwierdzisz swój zapis klikając w link, w mailu, który otrzymasz.

Odpowiedzi na pytania, jakie mogą Ci się nasunąć

Przykłady, jakie będę podawać podczas wydarzenia dotyczą własnych produktów i usług, takich jak kursy online, ebooki, konsultacje czy usługi wdrożeniowe (np. tworzenie stron www, wirtualna asysta).

Natomiast moje podejście i metody działań możesz dostosować pod siebie. To Ty decydujesz, co weźmiesz ode mnie i w jaki sposób wykorzystasz to u siebie.

Tak, możesz się zapisać. Dużo wartości wyniesiesz z maili, natomiast proponowane przeze mnie działania możesz zastosować na tej platformie z której korzystasz.

Nie mogę jednak obiecać, że zajrzę do Ciebie, ponieważ ja w dniach wydarzenia będę głównie na Instagramie.

Pielęgnacja nawyku jest równie ważna co jego rozpoczęcie, dlatego moją intencją jest, aby odważnie sprzedawała nie tylko podczas wydarzenia, ale także po jego zakończeniu.

Podczas tego wydarzenia, a także po jego zakończeniu będę mówić o możliwości dalszej współpracy ze mną w Programie „Konstrukcja”. 

Ten program zaprojektowałam tak, aby uwzględnić następujące elementy konstrukcji Twojego biznesu online:

  • Komunikacja swoich ofert na co dzień w mediach społecznościowych i budowanie relacji z potencjalnymi klientami (czyli to, co robimy podczas wydarzenia, tylko w bardziej rozbudowanej formie)
  • Zasoby techniczne biznesu, czyli sklep internetowy, platforma kursowa, newsletter, strona www z ofertą (inaczej landing page) – zadbamy o te, które są Ci potrzebne w Twoim biznesie teraz i już za chwilę z naciskiem na priorytety i skracając listę zadań
  • Twoja oferta, jej cena, jej sposób dostarczenia i jej komunikacja
  • Wyróżniki Twojej marki

Będzie to program na żywo, z moim osobistym wsparciem.

Dla osób zapisanych na wydarzenie „Rozkwitaj w sprzedaży na wiosnę w 5 dni!” będzie możliwość dołączenia w przedsprzedaży na najkorzystniejszych warunkach 💲.

Moją intencją jest budowanie wspierającej społeczności kobiet biznesu i chcę, aby to wydarzenie było jak najbardziej dostępne, także dla osób, które są na początku swojej biznesowej ścieżki i być może jeszcze nie mają wystarczająco środków na inwestycje.

Poza tym chcę, żebyśmy się lepiej poznały. Ty mnie, ja Ciebie, a także uczestniczki wydarzenia między sobą. Zanim zdecydujemy się (lub nie) na dłuższą bądź krótszą płatną współpracę.

Podczas wydarzenia będę zapraszać do programu Konstrukcja, o którym pisałam powyżej. Natomiast chcę przede wszystkim dać Ci wartościowe narzędzia, które masz możliwość wykorzystać na maksa niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kontynuację swojej biznesowej podróży ze mną czy nie.

Pracuję przede wszystkim z kobietami, dlatego piszę w rodzaju żeńskim. Natomiast to nie oznacza, że drzwi dla panów są zamknięte! 😉

Jeśli to, co mówię i pisze rezonuje z Tobą, to zapraszam Cię bardzo serdecznie. I mam taką mała prośbę, odpisz na mojego maila potwierdzającego zapis i daj o sobie znać. Postaram się mówić jak najbardziej inkluzywnie. No chyba, że w ogóle nie przeszkadzają Ci żeńskie końcówki. 😉

®Mary Czekaj 2024

mary@websitekreacje.pl

zdjęcia: Dominika Zwierzyńska, archiwum prywatne

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN NEWSLETTERA

POLITYKA OPINII

Scroll to Top