NOWA DATA WARSZTATÓW!

Odkryj swój unikalny styl sprzedaży

Warsztat, dzięki któremu zaczniesz sprzedawać swoje oferty z prawdziwą lekkością

To zaproszenie do tego, abyś przyjrzała się swoim wartościom oraz wizji biznesu i zaczęła wybierać takie strategie, taktyki czy narzędzia sprzedażowe, które są w zgodzie z Tobą. ✨

Dzięki temu sprzedaż stanie się naprawdę świetną zabawą!

Zacznij sprzedawać po swojemu!

Sprzedaży uczyłam się od wielu różnych osób.  Jedni mnie inspirowali. Inni wspierali i motywowali do działania. Byli też tacy, od których niczego nie wzięłam.

Dziś na te wszystkie doświadczenia patrzę z wdzięcznością. 💖 Wiem, że każdy z nas bazuje na swoim doświadczeniu i pisze swoją historię. A także, że z opowieści innych osób możemy po prostu wybrać to, co z nami rezonuje i nas wspiera.

Dlatego, jeśli zapytasz: „Mary, a Ty możesz mi dać ten złoty środek na biznes z lekkością i świetną sprzedaż online?!”, moja odpowiedź brzmi:

Nie, nie pokażę Ci, czym są złoty środek i jedyna słuszna metoda. Wiem, że Ty sama jesteś w stanie odkryć i wcielić w życie Twój unikalny styl sprzedaży!

„Pięknie brzmi, Mary, ale jak ja to zrobię??”

Zadając odpowiednie pytania!!

Tak, to cały mój sekret. ✨ Zadawanie odpowiednich pytań i przekładanie odpowiedzi na konkretne działania sprzedażowe.

Dzięki zadawaniu właściwych pytań:

A to wszystko przekłada się na Twój unikalny styl sprzedaży, który nie jest „wciskaniem”, “namawianiem”, “przekonywaniem” czy “zbijaniem obiekcji”, ale zapraszaniem do współpracy lub współtworzenia. I to z lekkością i… nawet nie czując, że sprzedajesz.

Podczas warsztatów:

W grudniu prowadziłam warsztaty w podobnym stylu.

Poznaj opinie uczestniczek:

Świetne warsztaty z planowania, całkowicie inne podejście niż dobrze nam znane, z uwzględnieniem natury naszej i naszego biznesu. Bardzo podobała mi się wizualizacja, taka wisienka na torcie! Mam już też pomysł na moje nowe słowo roku, dziękuję!
"Dziękuję za to spotkanie połączenie energii żeńskiej i męskiej w biznesie to moje aktualne wyzwanie! Było mi to bardzo potrzebne, żeby zobaczyć jak widzą to inne kobiety oraz Ty 🙂 Z lotu ptaka spojrzałam na miniony rok, który był bardzo udany <3 Jeszcze raz dziękuję! Patrycja"
Mary Czekaj - opieka dla stron www

Dlaczego ja?

Bo nie umiem wciskać. I jestem z tego dumna!

Wiedzą o tym moje Klientki, gdy pytają mnie o różne rozwiązania strategiczne i techniczne.

Bo mówiąc naturalnie o tym, co robię z pasją, wciąż zapraszam do siebie nowe osoby, przyszłe Klientki. Któregoś dnia sama byłam zaskoczona, że moje Instastories było de facto sprzedażą, i to zakończoną sukcesem. 😂

Ta lekkość i naturalność, o której mówię, to Twój unikalny styl sprzedaży.

Nie musisz od razu skreślać tego, czego do tej pory się nauczyłaś(-eś). Po prostu wybierz to, co jest zgodne z Tobą i dostosuj do siebie. Pokażę Ci, jak ja to robię, a Ty weź ode mnie to, co jest spójne z Tobą i… 

Odkryj i wprowadź w życie swój unikalny styl sprzedaży!

Jeśli się jeszcze (dobrze) nie znamy….

Nazywam się Mary Czekaj 💖

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

 

Spoiler alert: Na pewno nie będę Ciebie przekonywać, że aby świetnie sprzedawać, musisz mieć idealnie przygotowany landing page. 😂To tylko jedno z narzędzi, z którego możesz skorzystać… lub nie. 😉

„Odkryj swój unikalny styl sprzedaży”

NOWA DATA WARSZTATÓW!

14.03.2024

11:00

90 minut, Zoom + nagranie
Na żywo będzie możliwość zadawania pytań, podzielenia się swoimi refleksjami. (Nie tylko na czacie, ale też po prostu włączając mikrofon. Dla Twojego komfortu ta część nie będzie nagrywana.)

88 zł

®Mary Czekaj 2024

mary@websitekreacje.pl

zdjęcia: Dominika Zwierzyńska

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN SKLEPU

POLITYKA OPINII

Scroll to Top