Mary Czekaj

Pomagam przedsiębiorczym kobietom w rozwijaniu ich biznesów online, tworząc strony www, które świetnie sprzedają

Cześć, nazywam się Mary Czekaj

Stworzyłam markę websiteKreacje, aby wspierać kobiece biznesy stworzone z pasją. 

Moje Klientki to przede wszystkim osoby z branży edukacyjno-rozwojowej: coachki, psycholożki, dietetyczki, lektorki języków obcych i edukatorki.

W mojej pracy stawiam sobie za cel, aby strony moich Klientek oddawały unikalny charakter ich marki.

Wierzę, że zarówno Ty jak i Twój biznes jesteście niepowtarzalni. 🙂

A także, że Twoja strona www nie tylko może, ale wręcz powinna, oddać charakter i wartości Twojego biznesu!

Jeśli potrzebujesz wsparcia Ekspertki WordPressa, która nie poprzestaje na samych technikaliach, świetnie trafiłaś! 🙂

Współpracując ze mną, otrzymasz wsparcie zarówno od strony technicznej, jak i biznesowo-marketingowej. W ten sposób możesz jednocześnie uwolnić się od troski o kwestie techniczne i mieć wpływ na to, jak Twoja strona www wygląda.

Stawiam na bliskie relacje z Klientami, dlatego podejmując współpracę ze mną możesz liczyć na:

Poznaj opinie moich Klientek o współpracy ze mną

Współpraca z Mary to czysta przyjemność - klarowna komunikacja, otwartość i szybkie wykonanie sprawiło. Dzięki współpracy odzyskałam stronę, poczułam też, że mogę pytać o wszystko i że znalazłam osobę od zadań specjalnych. Polecam każdemu kto chce coś u siebie na stronie stworzyć, naprawić, czy zmienić 🙂
Manuela Serafin
Dziki Turkus
Współpracę z Mary zaczęłam, gdy miałam za sobą kilka lat działania w internecie. Dzięki pomocy Mary oszczędziłam sporo czasu, a moi kursanci zyskali nowe, lepsze funkcjonalności. Przy każdym działaniu otrzymywałam kompleksową poradę, wskazówki, wyjaśnienia, dzięki czemu wiedziałam, że wszystko jest przemyślane i sprawdzone. Nie miałam poczucia, że ktoś wciska mi jakieś rozwiązanie. Wręcz przeciwnie! Mary uwzględniła moje potrzeby i uwagi.
Ola Jakubowska
Niemiecka Sofa
Mary ogarnęła wszystkie kwestie techniczne, z którymi męczyłam się kilka miesięcy. Zrobiła to terminowo i profesjonalnie. Przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy, w których to ja - jako właścicielka - musiałam wykonać jakieś kroki. Pokazywała mi różne rozwiązania, tak abym świadomie mogła wybrać te najlepsze dla mnie. Służyła radą w trudnych momentach i cierpliwie odpowiadała na skomplikowane i banalne pytania, które do niej kierowałam. Co więcej przygotowała dla mnie przejrzyste, intuicyjne instrukcje obsługi mojego sklepu.
Monika Iskierka-Mreńca
psycholog, coach

Sprawdź, w jaki sposób mogę wesprzeć Ciebie i Twój biznes w zakresie strony www, sklepu internetowego i newslettera.

Z wykształcenia jestem Specjalistką ds. Marketingu (ukończyłam Marketing with Festivals and Events Management (MsC) na Edinburgh Napier University w Szkocji). 

Strony www zaczęłam tworzyć mając 16 lat, gdy wszystko pisało się w kodzie HTML. Obecnie korzystam z WordPressa i rozwiązań z nim związanych.

Wciąż pogłębiam moją wiedzę z zakresu marketingu internetowego, świata eCommerce i najnowszych rozwiązań technicznych.

Prywatnie jestem mamą dwóch córek (roczniki: 2019 i 2022) oraz kocią mamą dwóch futrzatych adopciaków.

Pracuję z domu. Znam dobrze jak to jest być zabieganą i balansować swoje życie prywatne i zawodowe.

Mój biznes to dla mnie więcej niż praca. Moją misją jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, takich jak Ty i ja, w odważnym wychodzeniu do świata.

Wierzę, że mamy dużo wartości do zaoferowania. Unikalna strona www to dobry początek, aby zacząć tę wartość komunikować.

Jeśli chcesz poznać, w jaki sposób pracuję zapraszam Cię do lektury wpisu “Jak założyć sklep internetowy i od czego zacząć?”. Przedstawiam w nim proces zakładania eSklepu w oparciu o mój autorski model: strategia-formalności-technikalia.

Jeśli chcesz wysłać zapytanie o współpracę ze mną, skorzystaj z formularza poniżej.

Formularz Kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie maila: ma**@we************.pl


    Scroll to Top