Twoja strona www to cenny zasób Twojego biznesu

Poznaj ofertę regularnej opieki

Mary Czekaj - opieka dla stron www

Masz już swoją stronę www, bloga, sklep, newsletter, ale czujesz, że to za dużo na Twojej głowie?!

Może martwisz się, że coś na Twojej stronie może nagle przestać działać lub strona nie będzie wyświetlać się poprawnie?

Gdzieś słyszałaś, że trzeba aktualizować stronę na bieżąco, a jednak tego nie robisz? Boisz się, że Twoja strona wybuchnie?

Kiedyś podczas aktualizacji pojawił Ci się komunikat, który był dla Ciebie zupełnie niezrozumiały?

Same pojęcia typu FTP, SSL, PHP, SEO, klucze API, konfiguracja to dla Ciebie czarna magia?

Na co dzień, gdy wszystko działa, być może o tym nie myślisz, ale… gdy coś się wykrzaczy to nie wiesz, gdzie szukać rozwiązań ani kogo zapytać?

Mail do supportu sprawia, że wcale nie rozwiązujesz problemu, tylko jeszcze bardziej się frustrujesz? Ich odpowiedzi są napisane niezrozumiałym językiem, nawet jeśli są po polsku? 😉

Jeśli nawet na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „TAK” to koniecznie zapoznaj się z moją ofertą regularnej opieki dla Twojej strony www

Wyobraź sobie, że:

Skoro masz już stronę www to ważne, żeby o nią właściwie zadbać

To jeden z istotnych elementów wizerunku Twojej marki.

Pomyśl tylko, Klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą w przystępny dla nich sposób. Prowadzisz też blog ekspercki, który przynosi Ci płacących klientów (nie ma to jak sprzedaż na ciepły ruch!).

A do tego Twoją stronę łatwo jest znaleźć w wyszukiwarce.

Rozumiem, że teraz pomyślisz sobie „Jasne, Mary, fajnie to wszystko brzmi, ale to jest dużo pracy, a ja mam ważniejsze rzeczy na głowie!”

Spokojnie, nie musisz tego robić sama! 🙂 Zajmę się aktualizacjami wtyczek, dodam wpis na bloga i ustawię pod SEO, ustawię też wysyłkę newslettera i zadbam o wygląd maili.

A przede wszystkim zadbam o bezpieczeństwo i funkcjonalność Twojej strony (z lekką pomocą praktycznego narzędzia, które jest już w pakiecie 😊).

Być może się zastanawiasz...

Wiesz, że priorytetem w biznesie jest sprzedaż. I dlatego być może myślisz „Jasne, Mary, to brzmi super i chętnie bym skorzystała, ale… może kiedyś, jak będę miała więcej czasu, pieniędzy, klientów”.

Wiesz, ja też kiedyś nie brałam kwestii typu aktualizacje strony czy sprawdzanie, co się dzieje w panelu WordPressa jako sprawa priorytetowa. Do czasu, gdy… moja strona została zhakowana, a tym samym przestała istnieć w Google.

Owszem, odbudowałam moją stronę i moją widoczność w Google. Łącznie zajęło mi to dobrych kilka miesięcy. Kilka miesięcy, przez które mogłam pracować nad zwiększeniem sprzedaży.

Dlatego dobrze wiem, ile stresu, ile czasu i ile pieniędzy kosztuje takie odbudowanie strony. I jaką trzeba mieć wiedzę, aby tym się zająć.

Mam nadzieję, że Tobie nigdy taka historia się nie wydarzy!

I dobrze wiem, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Bo sporo rzeczy można uniknąć, a przynajmniej zdiagnozować na tyle wcześnie, by naprawa była prosta i szybka. Zupełnie jak ze zdrowiem.

Dlatego przygotowałam propozycję opieki specjalnie dla Ciebie

W pakiecie otrzymujesz subskrypcję na narzędzie do monitoringu, aktualizacji i bezpieczeństwa Twojej strony www oraz moje osobiste wsparcie (do 1 godziny w miesiącu z możliwością wykupienia dodatkowych godzin).

W ramach tej godziny sprawdzam i monitoruję czy Twoja strona działa poprawnie. Mogę także zdiagnozować problem, co się zadziało i jeśli naprawa jest szybka, to podejmę działanie. Jeśli problem jest bardziej złożony, dam Ci znać o randze problemu (zbieramy po wybuchu czy usprawniamy) i zaproponuję rozwiązanie.

Ty, jako właścicielka strony jesteś informowana o wszystkim, co powinnaś wiedzieć, ale masz osobę od zadań specjalnych, która się o to troszczy.

Jeśli wszystko działa poprawnie, też informuję Cię o tym na bieżąco. Każdego miesiąca otrzymujesz raport bezpieczeństwa i aktualizacji na Twojej stronie www.

To rozwiązanie przygotowałam z myślą o Tobie, jeśli:

Wybierz najlepszy pakiet OPIEKI dla Twojej strony www

CARE

 • monitoring 24/7 czy Twoja strona www działa
 • alert, gdy strona nie działa
 • kopie zapasowe co tydzień (do 6 miesięcy wstecz!) na zewnętrzym serwerze 
 • dodatkowe zabezpieczenia strony, takie jak blokada adresu IP po nieudanych próbach logowania, zmiana adresu logowania, dwustopniowa autoryzacja
 • aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa
 • moje osobiste wsparcie (do 1h w miesiącu)
 • comiesięczny raport odnośnie działania strony, bezpieczeństwa i aktualizacji

170 zł / miesiąc

200 zł / miesiąc

CONTENT

 • wszystko, co w pakiecie CARE 
 • 5h mojego wsparcia, które możesz przeznaczyć na prowadzenie bloga i newslettera, a także techniczne pytania i odpowiedzi poprzez email lub komunikator (np. WhatsApp)

595 zł / miesiąc

650 zł / miesiąc

COMPLEX

 • wszystko, co w pakiecie CARE 
 • 10h mojego wsparcia, które możesz przeznaczyć na: prowadzenie bloga i newslettera,  dodawanie produktów do sklepu, tworzenie landing page, a także techniczne pytania i odpowiedzi poprzez email lub komunikator (np. WhatsApp)

999 zł / miesiąc

1100 zł / miesiąc

Ceny promocyjne obowiązują na umowy podpisane do dnia 11.06.2024 (i oczywiście jest to Twoja stała cena miesięczna, jeśli zdecydujesz się na współpracę!).

Podane ceny są cenami brutto.

Rozliczamy się na podstawie faktury VAT, którą możesz wpisać sobie w koszty. Aktualnie jestem zwolniona z VATu. 

Koszty narzędzia do monitoringu są już wliczone w cenę.

Płacisz za pełny miesiąc kalendarzowy z góry. Pierwszego dnia każdego miesiąca wysyłam Tobie fakturę z danymi do płatności (termin płatności: 7 dni).

Jeśli nie wiesz, który pakiet wybrać lub masz do mnie pytania odnośnie pakietów czy samej usługi – napisz do mnie maila mary@websitekreacje.pl

Dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Mary Czekaj.

Pomagam Kreatywnym Duszom ✨ odnaleźć prostą drogę wśród technicznych meandrów biznesu online. Tworzę strony www, newslettery, sklepy i platformy kursowe, które wspierają Ciebie i Twoje działania!

Zaczęłam wspierać technicznie moje Klientki w 2021, a wcześniej prowadziłam swój własny sklep z e-bookami. Wiem dobrze z doświadczeń moich Klientek i mojego własnego, jak dużo jest różnych drobnych zadań w biznesie online. I jak ważne jest, by Twoja strona www działała poprawnie.

Śmieję się, że tą Iskrą ✨ która, skierowała mnie na tory wsparcia technicznego, była sytuacja, gdy… wybuchł mi WordPress. Na kilka dni przed premierą kolejnego e-booka zamiast mojej strony zobaczyłam wiadomość „W Twojej witrynie wystąpił błąd krytyczny”.

Gdy naprawiłam ten błąd, wiedziałam już, że właśnie w ten sposób, wspierając technicznie, mogę pomóc Ci mieć więcej lekkości i satysfakcji w Twoim biznesie online.

Jeśli chcesz, aby Twój biznes wspierała osoba, która faktycznie czuje Twój kreatywny i rozwojowy biznes, a do tego ogarnia techniczne zaklęcia — zapraszam.

Moje Klientki mówią o mnie:

Współpraca z Mary to czysta przyjemność - klarowna komunikacja, otwartość i szybkie wykonanie sprawiło, że mam ochotę wracać z każdym kolejnym tematem dotyczącym mojej strony. Mary pomogła mi przywrócić "menu" mojej strony na telefon, które całkowicie rozstroiło się zupełnie niechcący. Coś co odwlekałam myśląc, że zrobię może kiedyś sama, a tymczasem wyglądało to nieprofesjonalnie i myląco. Dowiedziałam się także jak nią zarządzać. Dzięki współpracy odzyskałam stronę, poczułam też, że mogę pytać o wszystko i że znalazłam osobę od zadań specjalnych. Polecam każdemu kto chce coś u siebie na stronie stworzyć, naprawić, czy zmienić 🙂
Współpracę z Mary zaczęłam, gdy miałam za sobą kilka lat działania w internecie. Czułam, że przez lata na mojej stronie zrobił się bałagan. Poprosiłam Mary o zrobienie audytu moich wtyczek i podpowiedzenie mi, które wtyczki warto zostawić, które usunąć, a które zamienić na inne. Dzięki temu audytowi zyskałam przejrzystość, ale także wiedzę, które rzeczy po prostu zagrażają bezpieczeństwu strony. Dodatkowo chciałam ulepszyć swoją platformę kursową i dodać kilka funkcjonalności, ale nie wiedziałam, jak się za to zabrać, gdzie szukać i które rozwiązania będą najlepsze. Dzięki pomocy Mary oszczędziłam sporo czasu, a moi kursanci zyskali nowe, lepsze funkcjonalności. Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz, czy działasz już dłużej w sieci, współpraca z Marysią oszczędzi Ci mnóstwo czasu i zdejmie z Twoich barków wszelkie techniczne aspekty. Przy każdym działaniu otrzymywałam kompleksową poradę, wskazówki, wyjaśnienia, dzięki czemu wiedziałam, że wszystko jest przemyślane i sprawdzone. Nie miałam poczucia, że ktoś wciska mi jakieś rozwiązanie. Wręcz przeciwnie! Mary uwzględniła moje potrzeby i uwagi.
Mary zajęła się przeniesieniem mojej strony www na nową domenę. Przed podjęciem współpracy spotkałyśmy się, by omówić wszystkie kroki do zrobienia w celu przeniesienia domeny. Już na tym etapie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i oddałam Mary wszystkie zadania związane z tym projektem, a sama o nic nie musiałam się martwić. Mary zrobiła to profesjonalnie i oddała mi projekt przed terminem, na który się umówiłyśmy. Zaoszczędziłam kilkanaście godzin mojej pracy na szukanie informacji o tym, jak to zrobić, a zaoszczędzony czas zainwestowałam w rozwijanie nowego profilu na Instagramie. Polecam współpracę z Mary wszystkim początkującym freelancerkom, które mają mnóstwo zadań do wykonania, by ruszyć ze swoim biznesem. Warto poświęcić czas na to, na czym się naprawdę znamy i lubimy robić, a resztę oddać specjalistom takim jak Mary.

®Mary Czekaj 2024

mary@websitekreacje.pl

zdjęcia: Dominika Zwierzyńska

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN SKLEPU

POLITYKA OPINII

Scroll to Top